Zisková restaurace

Karty Zisková restaurace jsou určeny všem, kteří provozují restauraci, kavárnu, bar, bistro nebo hostinec, stejně jako těm, kteří o jejím otevření uvažují. 

Spousta lidí si každý rok otevírá kavárnu, restauraci nebo bistro, jen aby zjistili, že provoz stravovacího zařízení je mnohem náročnější, než si kdy mysleli. 

Konkurence v gastro oboru je obrovská. O úspěchu či neúspěchu rozhodují často pouhé maličkosti. Ale většina lidí, nejen laických zájemců o otevření restaurace, ale i dlouholetých profesionálů v oboru, vlastně neví, které to jsou. 

Karty Zisková restaurace jsou určeny všem, kteří provozují restauraci, kavárnu, bar, bistro nebo hostinec, stejně jako těm, kteří o otevření uvažují. 

Pomohou vám lépe si uvědomit, které části vašeho provozu přispívají k dobrému výsledku, a které mu naopak brání. Můžete zhodnotit svou firmu, určit, čemu se chcete začít okamžitě věnovat a co musí počkat. Karty vám usnadní hledání shody v rámci týmu, určit oblasti odpovědnosti a priority. 

Karty jsou velmi detailní, je jich celkem 191. Jedná se o fyzický produkt, takže si karty nejprve stáhněte k sobě do počítače, a potom si je vytiskněte v copy centru. 

Download produkt, 191 karet

Cena bez DPH 19,90 EUR

Usnadněte si podnikání

V Effento najdete knihy a metodické pomůcky pro podnikatele, které vám pomohou dostat se dál rychleji a s menším úsilím. Jsou založeny na tisících business mentoringových sezení s podnikateli, jako jste vy. Nemusíte opakovat jejich chyby.