Firma v krizi

Metodická pomůcka "Successful Startup" je určena všem začínajícím podnikatelům, investorům do startupů nebo těm, kdo o podnikání teprve přemýšlejí. 

Každý rok se tisíce a tisíce nových podnikatelů pouštějí do nového podnikání. Ale jakou mají kontrolu nad hlavními aspekty, které tvoří úspěch začínající firmy?

Metodická pomůcka "Úspěšný Startup" je určena začínajícím podnikatelům - nebo zkušeným podnikatelům pracujícím na novém projektu. 

Karty Úspěšný Startup můžete použít pro vyhodnocení připravenosti vašeho projektu, diagnostiku slabých částí, hledání inspirace a nových nápadů, sjednocení pohledů v rámci vašeho týmu nebo třeba pro lepší rozdělení oblastí odpovědnosti. 

Karty Úspěšný Startup jsou fyzický produkt, který si nejprve stáhnete k sobě do počítače a potom vytisknete v copy centru. Součástí produktu je i návod k použití. 

Download produkt, 28 karet

Cena bez DPH 8,90 EUR

Usnadněte si podnikání

V Effento najdete knihy a metodické pomůcky pro podnikatele, které vám pomohou dostat se dál rychleji a s menším úsilím. Jsou založeny na tisících business mentoringových sezení s podnikateli, jako jste vy. Nemusíte opakovat jejich chyby.