Průvodce strategiemi pro podnikatele

Odkud a kam chcete rozvíjet svou firmu? Poznejte pět oblastí, ve kterých potřebujete svou firmu zdokonalovat a čtyři fáze, kterými musíte projít, abyste dosáhli nejvyšší úrovně. 

Každý podnikatel chce rozvíjet svou firmu, ale odkud a kam? Velký průvodce pro výběr podnikatelské strategie je metodická pomůcka, která vám pomůže si v tom udělat jasno. 

Poznáte pět oblastí, ve kterých potřebujete svou firmu zdokonalovat a čtyři fáze, kterými musíte projít, abyste dosáhli nejvyšší úrovně. 

Každá oblast je v každé fázi jasně definovaná, takže dokážete snadno určit, kde se vaše firma právě nachází a co jí brání postoupit dále. Pro přechod z nižší úrovně na vyšší jsou pro každou oblast definovány přechodové strategie, které můžete použít jako zdroj inspirace pro konkrétní strategii vaší firmy. 

Pokud chcete rozvoji své firmy rozumět, postupovat plánovitě a metodicky, neztrácet energii ani čas, pak je tento průvodce přesně pro vás. 

E-book v Effento, 49 stran

Cena bez DPH 6,90 EUR

Usnadněte si podnikání

V Effento najdete knihy a metodické pomůcky pro podnikatele, které vám pomohou dostat se dál rychleji a s menším úsilím. Jsou založeny na tisících business mentoringových sezení s podnikateli, jako jste vy. Nemusíte opakovat jejich chyby.