Life Balance

Karty Life Balance jsou dobrou pomůckou pro přemýšlení o vlastním životě a hledání životní rovnováhy mezi základními hodnotami a oblastmi života nejen podnikatele. 

Karty Life Balance vznikly z popudu náhlé inspirace jako hobby projekt, ale staly se dobrou pomůckou pro přemýšlení o vlastním životě podnikatele a hledání životní rovnováhy. 

Kontemplativní karty Life Balance jsou poctou tarotu a jsou rozděleny do malé a velké arkány. Velká arkána obsahuje základní životní hodnoty, o které se opíráme. Malá arkána pak obsahuje významné prvky našich životů. 

Karty můžete použít pro hledání správné cesty nejen v životě podnikatele. Pomohou vám lépe si uvědomit, které části vašeho života jsou a které nejsou v pořádku, které přispívají a které nepřispívají k vaší celkové životní rovnováze a pocitu pohody.

Jednotlivé oblasti jsou barevně rozlišeny a doplněny tematicky a barevně laděnými fotografiemi pro příjemnou práci. 

Karty jsou fyzický produkt, který si můžete stáhnout do počítače a vytisknout v copy centru. Součástí produktu je i návod k použití. 

Download produkt, 92 karet

Cena bez DPH 11,90 EUR

Usnadněte si podnikání

V Effento najdete knihy a metodické pomůcky pro podnikatele, které vám pomohou dostat se dál rychleji a s menším úsilím. Jsou založeny na tisících business mentoringových sezení s podnikateli, jako jste vy. Nemusíte opakovat jejich chyby.