12 % roční výnos s Effento

  • Investice od 10.000 Kč, výnos 12 % p.a.
  • Platforma s umělou inteligencí pro podnikatele
  • Pod vedním ing. Štěpána Kleina MBA, vedoucího specialisty na malé a střední podnikání
  • Nezávislé na vývoji v ČR, odolné vůči krizi
  • Digitální projekt se 100 % marží a globálním zaměřením
  • Již spuštěno a generuje výnosy
  • Vhodné pro podnikatele, manažery, advokáty, lékaře aj.

Stáhněte si podrobnou brožuru pro investory, ve které najdete strategický plán, projekce výnosů a další důležité informace.

Křestní jméno*
Příjmení*
Mobilní telefon*
Emailová adresa*

Vítám Vás, jmenuji se Štěpán Klein, jsem dlouholetý business mentor a specialista na podnikání, autor mnoha knih a metodických pomůcek pro podnikatele, autor metodiky Effento a konceptu umělé inteligence pro podporu podnikání.

Během let mentorování podnikatelů jsem si uvědomil, že všichni řeší v podstatě totéž. A začal jsem hledat způsob, jak doručit každému podnikateli přesně ty informace, které potřebuje k tomu, aby svou firmu posunul dopředu. Postupně jsme vyvinuli koncept umělé inteligence pro podnikatele, kolem kterého stavíme platformu Effento. 

Teď se Effento dostává do nové fáze. Spustili jsme prodej produktů, ladíme stávající moduly a vyvíjíme další. Můžete se přidat, pokud chcete. Investování do Effento je možné už od 10.000 Kč a je vhodné pro podnikatele, manažery, advokáty, lékaře a další. 

Pokud hledáte zajímavou investici s relativně vysokým výnosem, nezávislou na vývoji v České republice, pak Effento rozhodně stojí za zvážení. Prohlédněte si základní informace a stáhnete si brožuru pro investory.

Ing. Štěpán Klein, MBA
CEO Effento SE

Přečtěte si

„Knihu Produktivní podnikatel považuji za velmi přínosnou. Je věcná, praktická, poučná a provozně sedí. Jen tak dále! Kvido Štěpánek, Isolit-Bravo, s.r.o. Podnikatel roku 2002

Představení pro investory

Co říkají naši investoři

Pana Kleina znám už řadu let jako profesionála v oboru podnikání. S rozhodnutím investovat do jeho nového projektu jsem vůbec neváhal..
Jan Š.
Do Effento jsem investoval jako jeden z prvních a v posledních dnech jsem svou investici ještě zvýšil. Líbí se mi, jakým způsobem a kam se projekt vyvíjí.
Svatopluk F.
Četl jsem knihu Produktivní podnikatel a mohu ji vřele doporučit každému, kdo podniká nebo o podnikání uvažuje. Na projektu Effento se mi líbí celková promyšlenost a synergie jednotlivých částí.
Tomáš P.
Kombinace kvalitních produktů, moderního obchodního modelu, globálního zaměření a nízké hodnoty vstupní investice s možností postupného zvyšování. To je to, co mne na projektu Effento zaujalo nejvíce.
Jitka P.

Stručný náhled

  • Obchodní síť pro podnikatele - podpora pro vytváření a řízení obchodních vztahů
  • Agenda podnikatele - přehled aktivit, priority a delegování
  • Marketplace - globální tržiště produktů pro podnikatele

Sekce pro investory

Začněte tím, že si prohlédnete základní informace a stáhnete si brožuru pro investory, kterou vám pošleme na zadaný e-mail. To vám pomůže se rozhodnout, zda je pro vás projekt Effento zajímavý.

Zároveň Vám pošleme přístupové heslo do členské sekce pro investory. V ní najdete aktuální informace, prezentace, a další zajímavé dokumenty o Effento, jeho konceptu a vývoji.

Kontakty

Pokud vás možnosti investování do Effento zajímá nebo se chcete jen na něco zeptat, napište nám na info@effento.com nebo zavolejte na 277 277 011