Přidejte se k Effento a vydělávejte společně s námi 12 % ročně bezpečně a dlouhodobě

Investice od 10.000 Kč

Je to možné? Ano, pokud máte 100 % obchodní marži bez nákladů na zboží a logistiku. Pokud máte krátký prodejní cyklus, takže se k vám vložené peníze rychle vrací. A pokud působíte globálně, takže každou korunu investovanou do vývoje zhodnotíte stokrát.

Jmenuji se Štěpán Klein, jsem specialista na podnikání, autor mnoha knih a metodických pomůcek pro podnikatele, business mentor, autor metodiky Effento a konceptu umělé inteligence pro podporu podnikání. Vítám vás na stránce o investování do Effento.

Dlouho jsem připravoval projekt, který by splnil všechny nároky na globální dosah, vysoký výnos a růst, ale také bezpečnost vložených investic. V květnu 2017 jsme s naším zkušeným týmem a s podporou prvních investorů zahájili projektové práce. Museli jsme skloubit mnohdy protichůdné požadavky, přijít s novými koncepty, odmítnout stovky nápadů. Nyní zahajujeme testovací prodeje a postupně Effento ladíme tak, aby poměr LTV/CAC byl minimálně 200 %. To znamená, že náklady na akvizici uživatele budou do 50 % z ceny při 100 % marži.  

Teď se Effento dostává do nové fáze. Zahajujeme obchodní činnost, ladíme nové moduly a projekty, začínáme škálovat prodej. Můžete se přidat, pokud chcete. Investování do Effento je možné už od 10.000 Kč a je vhodné pro podnikatele, manažery, advokáty, lékaře a další. 

Pokud hledáte bezpečnou investici s relativně vysokým výnosem, nezávislou na vývoji v České republice, pak Effento rozhodně stojí za zvážení.

Ing. Štěpán Klein, MBA
CEO Effento SE

Přesvědčte se sami!

Vyzkoušejte si koupi produktu se 100 % marží

Představení pro investory

Co říkají naši investoři

Pana Kleina znám už řadu let jako profesionála v oboru podnikání. S rozhodnutím investovat do jeho nového projektu jsem vůbec neváhal..

Jan Š.

Do Effento jsem investoval jako jeden z prvních a v posledních dnech jsem svou investici ještě zvýšil. Líbí se mi, jakým způsobem a kam se projekt vyvíjí.

Svatopluk F.

Četl jsem knihu Produktivní podnikatel a mohu ji vřele doporučit každému, kdo podniká nebo o podnikání uvažuje. Na projektu Effento se mi líbí celková promyšlenost a synergie jednotlivých částí.

Tomáš P.

Kombinace kvalitních produktů, moderního obchodního modelu, globálního zaměření a nízké hodnoty vstupní investice s možností postupného zvyšování. To je to, co mne na projektu Effento zaujalo nejvíce.

Jitka P.

Šest důvodů proč investovat s Effento

100 % marže

Při budování Effento se vyhýbáme fyzickým produktům. Nemáme sklady, regály, skladníky ani zboží. Neplatíme za přepravu, vratky nebo poštovné. Držíme bod zvratu dole.

Již spuštěno

Effento je již spuštěno, a nyní ladíme akviziční, prodejní a retenční kanály. Cílíme na základní rentabilitu marketingových nákladů 200 % A víme, jak ji dále zvyšovat.

Nízká investice

Do Effento můžete investovat už od 10.000 Kč, a to i opakovaně. Můžete začít s menší počáteční částkou, sledovat, jak se projekt vyvíjí a postupně přidávat.

Světová distribuce

Effento je globální. Cílíme na produkty třetích stran a vlastní marketplace s umělou inteligencí. Přes tržiště prochází téměř 50 % všech online prodejů a jejich obrat činí cca 2 biliardy (!) dolarů.

Přesná strategie

Máme detailní a promyšlenou strategii, ve které realizujeme jeden krok za druhým. Vyhýbáme se zbytečnému riziku a nákladům. Soustředíme se na to, aby bylo Effento unikátní a vysoce ziskové.

Synergie

Každá část Effento je kousek skládačky, který zapadá na své místo a plní tam svou funkci. Od vysoké retence uživatelů až po brand awareness. Podívejte se na infografiku níže.

Strategický koncept Effento

Manažerské shrnutí

COGlobální otevřená platforma pro zvýšení úspěšnosti podnikatele s podporou umělé inteligence, doplněná o globální tržiště produktů pro podnikatele.
PROČMalí podnikatelé mají omezené zdroje pro rozvoj a řízení firmy. Přitom nároky na ně se stále zvyšují. Podnikání bez podpory umělé inteligence nebude brzy možné.
TECHUživatelé používáním Effento sami vytvářejí podnikatelské know-how. Umělá inteligence identifikuje relevantní informace a vybírá vhodné podněty pro každého uživatele. Aplikace používá mechanismy virálního šíření pro rychlý růst.
BYZNYSEffento podporuje tři obchodní modely - prodej produktů formou tržiště, prodej reklam v aplikaci a placenou verzi s prémiovými funkcemi.
FÁZEEffento je spuštěno pro uživatele a generuje výnosy z prodeje vlastních produktů. Pracujeme na modulu obchodní sítě, delegování a dalších. Podrobné informace najdete v členské sekci.

Cíl investic

Nové funkce

Většina prostředků půjde do vývoje nových vlastností Effento, a zajištění jedné nebo více z těchto funkcí: akvizice, retence, konverze a viralita. Podrobnosti v členské sekci.

Produkty

Budeme investovat do překladů vlastních produktů, které nám usnadňují vstup na nové trhy, do získání produktů třetích stran pro marketplace a do nových formátů produktů.

Marketing

Čeká nás další vylepšování marketingových funkcí Effento (sdílení, retence, SEO a SEM) a budeme investovat do online marketingových kampaní na získání nových uživatelů.  

Další informace

Chcete vědět více? Vyplňte formulář pro zaslání podrobného letáku o investování do Effento a přístupového hesla do členské sekce pro zájemce o investování a investory Effento. V členské sekci na vás čekají aktuální informace o projektu, prezentace, videa, dokumenty, postup pro investování a další.

Zjistěte, jak můžete vydělávat s Effento v přehledném letáku. Vyplňte a odešlete formulář. 

Členská sekce

Pro přístup do členské sekce je nutné zadat heslo. Pokud heslo ještě nemáte, zaregistrujte se s pomocí formuláře uvedeného výše. Registrace do členské sekce je zcela nezávazná.