Vydělávejte s námi 12% ročně

Registrace do poolu investorů

Výhody poolu investorů

Registrujte se a získejte přístup k aktualitám, business plánu a dalším informacím o projektu Effento. 

  • Registrace zdarma a bez závazků
  • Pravidelný informační newsletter s novinkami o projektu
  • Investice již od 10.000 Kč s výnosem 12 % ročně
  • Investujete podle vlastního uvážení
  • Dlouhodobá investiční příležitost
  • Žádné závazky ani přísliby z vaší strany
  • Kdykoli možnost zpětného odkupu vaší investice

Vhodné pro podnikatele, manažery, advokáty, lékaře, aj.

Stručné představení Effento

COGlobální modulární platforma pro podnikatele s podporou umělé inteligence. Hlavní soustředění je na zvýšení podnikatelské úspěšnosti uživatele.
PROČMalí podnikatelé mají omezené zdroje pro rozvoj a řízení firmy. Přitom nároky na ně se stále zvyšují. Podnikání bez podpory umělé inteligence nebude brzy možné.
TECHUživatelé používáním Effento sami vytvářejí podnikatelské know-how. Umělá inteligence pak identifikuje relevantní informace a vybírá vhodné podněty pro každého uživatele. Aplikace používá mechanismy virálního šíření pro rychlý růst.
FÁZEEffento je spuštěno v MSP (minimum sellable product) verzi, která zahrnuje agendu podnikatele, vyhledávání obchodních kontaktů s pomocí umělé inteligence, prodej vlastních produktů a další.

Pokud se vám Effento líbí a chcete o něm dát vědět někomu z vašeho okolí, stačí mu poslat soukromou zprávu na Facebooku.

Neradi čtete? Pusťte si video!

Projekt řízený expertem

Jmenuji se Štěpán Klein, jsem CEO společnosti Effento SE a ve světě podnikání se pohybuji přes dvacet let. Poznal jsem snad všechny potíže podnikatelů a dobře vím, co funguje a co ne. Napsal jsem spoustu knih a publikací a vytvořil řadu metodických pomůcek pro podnikatele.

Poslední dva roky pracuji se svým týmem na aplikaci, která podnikatelům dá to, co potřebuji nejvíce: trvale zvýšený výkon, snadné delegování, řešení podnikatelských situací a rychlý přístup k těm správným kontaktům. To všechno nesmírně efektivně díky zapojení umělé inteligence. 

Nyní se můžete připojit i vy. Samozřejmě, každý projekt má svoje rizika. Ale v případě Effento si můžete být naprosto jistí, že vím, co dělám. Že je každý krok promyšlený, pečlivě naplánovaný a že každý kousek má od začátku své místo.

Proč jsem se rozhodl pro Effento a proč si myslím, že byste se měli přidat? Dnešní svět je jiný a technologické společnosti dnes představují více než třetinu hodnoty firem. I když třeba nedosáhneme hodnoty známých gigantů, pořád můžeme společně obrovsky vydělat díky přístupu na světový trh a 100% marži díky digitálnímu produktu.