INFORMACE PRO INVESTORY

Effento představuje řešení pro 600 milionů malých podnikatelů na celém světě. Poradí jim, co by měli dělat, najde jim nové zákazníky, pomůže jim udržet vysoký osobní výkon a spoustu dalších věcí. To vše díky integrované metodice podnikání a umělé inteligenci. 

Effento je spuštěno v základní verzi a nyní získáváme kapitál pro další etapu rozvoje. Můžete investovat do akcií nebo dluhopisů Effento. 

 

Jak se dá investovat do Effento

Dluhopisy

 • Financování obchodního výkonu
 • Od 10.000 Kč
 • Výnos 12% ročně
 • Krátkodobá investice (1-3 roky)
 • Možnost zpětného odkupu: Ano
Detailní informace

Akcie

 • Financování strategického rozvoje
 • Od 200.000 Kč
 • Vysoký růstový potenciál
 • Střednědobá investice (3-5 let)
 • Zajištění investice: není
Detailní informace

Stručný přehled

COGlobální modulární platforma pro podnikatele s podporou umělé inteligence. Hlavní soustředění je na zvýšení podnikatelské úspěšnosti uživatele.
PROČMalí podnikatelé mají omezené zdroje pro rozvoj a řízení firmy. Přitom nároky na ně se stále zvyšují. Podnikání bez podpory umělé inteligence nebude brzy možné.
TECHUživatelé používáním Effento sami vytvářejí podnikatelské know-how. Umělá inteligence pak identifikuje relevantní informace a vybírá vhodné podněty pro každého uživatele. Aplikace používá mechanismy virálního šíření pro rychlý růst.
FÁZEEffento je spuštěno v MSP (minimum sellable product) verzi, která zahrnuje agendu podnikatele, vyhledávání obchodních kontaktů s pomocí umělé inteligence, prodej vlastních produktů a další.
POTŘEBYEffento získává kapitál pro financování rané fáze růstu před vstupem venture kapitálu. Celková potřeba kapitálu je do 30 mil. Kč. Kapitál je rozdělen do úpisu kmenových akcií a firemních dluhopisů.

Co je nového

 • Spuštění testovacího provozu
  Zahájili jsme komerční poloprovoz s reálnými uživateli. Prvních tisíc uživatelů jsme získali během 14 dní od spuštění.
 • Umělá inteligence pro doporučování kontaktů
  Nasadili jsme modul umělé inteligence pro párování podnikatelů. Každý podnikatel někoho hledá a Effento mu ho pomáhá najít rychleji. Díky umělé inteligenci se bude Effento učit a bude doporučovat stále lepší a lepší kontakty.
 • Chystaná partnerství
  Připravujeme partnerství se známými společnostmi včetně významné banky. To nám pomůže zajistit rychlý nárůst počtu uživatelů, zájem médií a další organický růst.
 • Virální šíření
  Nasadili jsme modul pro virální šíření Effento. S tímto modulem získává uživatel atraktivní obsah výměnou za přivedení dalších uživatelů. Takže ušetříme peníze za marketing a porosteme ještě rychleji..
 • Světová integrace plateb
  Integrovali jsme Effento na platební bránu Braintree, která je součástí skupiny PayPal, největšího platebního operátora na světě. Díky tomu můžeme poskytovat služby Effento všude.

Neradi čtete? Pusťte si video!

Projekt řízený expertem

Jmenuji se Štěpán Klein, jsem CEO společnosti Effento SE a ve světě podnikání se pohybuji přes dvacet let. Poznal jsem snad všechny potíže podnikatelů a dobře vím, co funguje a co ne. Napsal jsem spoustu knih a publikací a vytvořil řadu metodických pomůcek pro podnikatele.

Poslední dva roky pracuji se svým týmem na aplikaci, která podnikatelům dá to, co potřebuji nejvíce: trvale zvýšený výkon, snadné delegování, řešení podnikatelských situací a rychlý přístup k těm správným kontaktům. To všechno nesmírně efektivně díky zapojení umělé inteligence. 

Nyní se můžete připojit i vy. Samozřejmě, každý projekt má svoje rizika. Ale v případě Effento si můžete být naprosto jistí, že vím, co dělám. Že je každý krok promyšlený, pečlivě naplánovaný a že každý kousek má od začátku své místo.

Proč jsem se rozhodl pro Effento a proč si myslím, že byste se měli přidat? Dnešní svět je jiný a technologické společnosti dnes představují více než třetinu hodnoty firem. I když třeba nedosáhneme hodnoty známých gigantů, pořád můžeme společně obrovsky vydělat díky přístupu na světový trh a 100% marži díky digitálnímu produktu. 

Kam směřujeme

Podívejte se kam se Effento ubírá, na jakých nových funkcích pracujeme. Snažíme se, aby bylo Effento moderní, přehledné a vysoce funkční, a aby se líbilo opravdu každému.

Kontaktní formulář

Uvažujete o investici do Effento nebo se jen chcete na něco zeptat? Vyplňte prosím náš formulář a my se vám co nejdříve ozveme. Nebo nám dejte vědět na kontaktech uvedených níže. Jsme tady pro vás.

Nabídka akcií a dluhopisů je omezena ve smyslu § 34 odst. 4 písm. g) zákona o podnikání na kapitálových trzích.

Chcete vědět ještě více? Čtěte dál

Následující informace mají spíše doplňující charakter, ale pro zvídavé zájemce o investici do Effento mohou být zajímavé. 

Strategie spuštění Effento

Podívejte se, jakým způsobem Effento dostaneme rychle a efektivně mezi lidi.

Principy a hodnoty Effento

Prozkoumejte, na jakých principech Effento stavíme a jakou hodnotu pro uživatele vytváříme. 

Naše technologie

Pro vývoj Effento používáme ty nejmodernější technologie, podporované těmi největšími digitálními giganty jako je Google nebo Facebook. Posuďte sami