Firma v krizi

Každý rok se zhruba 25 % podnikatelů potýká s nějakou vážnější formou krize ve svém podnikání. A co teprve, když se na obzoru objeví recese jako nyní?

Firma v krizi vám pomůže být dobře připraveni.

Firma v krizi je první praktický průvodce pro malé a střední  podnikatele, který jim pomůže identifikovat správně krizovou situaci ještě předtím, než se dostane do akutní fáze a zvolit správný postup pro její překonání. 

Firma v krizi je rozdělena do čtyř částí:

O krizích. Tato část se zabývá podstatou krize a její dynamikou. Pomůže vám pochopit, jakým způsobem ke krizi dochází a jaké jsou varianty jejího průběhu. Vysvětlí vám nejčastější varianty krizí, na které během podnikání narazíte a pomůže se vám dívat na krizi správným způsobem.

Preventivní krizové řízení. Chcete se raději krizi úplně vyhnout, než řešit její následky? Pak je tato část přesně pro vás. Preventivní krizové řízení se zabývá tím, jak podnikat a řídit firmu, aby byla vaše firma odolná a připravená absorbovat jakýkoli náraz zvenčí či zevnitř. 

Akutní krizové řízení. Krizové řízení v užším slova smyslu neboli zvládání krize, která ve vaší firmě už naplno propukla. Podíváte se na krizové strategie, krizové finance i personalistiku, dostanete řadu praktických postupů, které můžete použít, abyste se z krizové situace dostali tím nejlepším možným způsobem. 

Podnikatel a krize. Krize má podstatný vliv na podnikatele, jeho osobnost, vztahy nebo dokonce zdraví. V této části knihy se budeme zabývat tím, jak si udržet správný postoj a nenechat se firemní krizí pohltit. 

E-kniha v Effento, 311 stran

Cena bez DPH 15,90 EUR

Usnadněte si podnikání

V Effento najdete knihy a metodické pomůcky pro podnikatele, které vám pomohou dostat se dál rychleji a s menším úsilím. Jsou založeny na tisících business mentoringových sezení s podnikateli, jako jste vy. Nemusíte opakovat jejich chyby.