ABC efektivního podnikání

Chcete podnikat správně? pak je "ABC efektivního podnikání" právě pro vás! Kurz obsahuje dvacet týdenních lekcí rozdělených do pěti klíčových oblastí.

Chcete podnikat opravdu efektivně? Neztrácet čas zbytečnostmi, nevracet se neustále k něčemu, co už má dávno fungovat samo? Budovat svou firmu jako dobře namazaný stroj? Pak je dvaceti týdenní kurz "ABC efektivního podnikání" právě pro vás!

ABC efektivního podnikání obsahuje dvacet týdenních lekcí rozdělených do pěti klíčových oblastí:

Kritická cesta podnikatele. První blok vás naučí rozlišovat mezi tím, co je pro váš úspěch skutečně důležité, a co je jen nepodstatná pěna na povrchu. Naučíte se jak určit hodnotu činností, kterým se věnujete, jak realizovat dlouhodobé a náročné úkoly postupně. Jak věci dostat pod kontrolu a udržet je tam.

Maximalizace hodnoty. Druhý blok se věnuje tomu, jak se stát pro vaše zákazníky naprosto neodolatelnou volbou. Poznáte, co je to koncept desetinásobné hodnoty a jak s ním pracovat. Jak zvyšovat hodnotu pro zákazníky postupně a s trvalým výsledkem.

Komunikace a péče. Třetí blok ABC efektivního podnikání je věnován tomu, jak se svými zákazníky komunikovat a jak o ně pečovat - efektivně. To znamená tak, aby vaše firma mohla růst a vy mohli komunikovat s novými zákazníky bez strachu že přijdete o ty stávající. Nebo pečovat o ty stávající bez strachu že nebudete mít kapacitu na nové. 

Provozní efektivita. Čtvrtý blok je věnován tomu, aby vaše firma jednak vydělávala dost peněz, jednak tomu, aby fungovala pokud možno sama. Zvyšovat provozní efektivitu znamená věci zjednodušovat, narovnávat a automatizovat. 

Předávání povinností. Poslední blok ABC efektivního podnikání vás naučí, jak předávat postupně svoje povinnosti jiným lidem, abyste měli čas a energii svoji firmu dál rozvíjet a posouvat dál. 

Každý týden na vás čeká nová lekce a nové úkoly. Možná nezvládnete všechno a třeba vám dokončení kurzu bude trvat o něco déle. To vůbec nevadí. 

ABC efektivního podnikání je řešena jako miniaplikace v Effento, takže ji máte kdykoli k dispozici. Každou lekci můžete označit jako splněnou nebo si ji nechat na příště. A pokud budete chtít, můžete si celý kurz pustit kdykoli znovu. 

Miniaplikace v Effento, kurz 20 týdnů

Cena bez DPH 29,90 EUR

Usnadněte si podnikání

V Effento najdete knihy a metodické pomůcky pro podnikatele, které vám pomohou dostat se dál rychleji a s menším úsilím. Jsou založeny na tisících business mentoringových sezení s podnikateli, jako jste vy. Nemusíte opakovat jejich chyby.