Restart firmy - 30 denní výzva

Každému se po čase stane, že ztratí původní jiskru a elán. Třicetidenní výzva pro restart firmy je řešením pro každého podnikatele, který se chce znovu nakopnout.

Každému se po čase stane, že ztratí původní jiskru a elán. Co s tím? Jak se zase srovnat a restartovat sebe i svou firmu? 

Třicetidenní výzva pro restart firmy je řešením pro každého podnikatele, který se chce znovu nakopnout. Každý den na vás čeká jiný úkol z různých oblastí firmy. Možná nezvládnete všechny, možná vám splnění výzvy bude trvat mnohem déle než 30 dnů. Ale co na tom? To hlavní přece je, že zase kráčíte tam, kde jste stáli. Nebo že běžíte tam, kde jste jen kráčeli. 

Výzva je vyvážená tak, aby byl každý úkol jiný, abyste se nenudili, a zároveň abyste o sobě a o své firmě začali přemýšlet trochu jinak. Abyste našli novou inspiraci, novou radost a nový důvod se do věcí pořádně opřít. 

30 denní výzva je určena pro každého podnikatele, začínajícího nebo velmi zkušeného. Každý si z ní vezme něco jiného. 

Jednotlivé úkoly můžete přeskočit nebo označit jako splněné. Časem splníte všechny. A protože je výzva řešena jako miniaplikace v Effento, můžete se k ní po čase znovu vrátit - jednoduše označíte všechny úkoly jako nesplněné a můžete si dát třicetidenní výzvu znovu. 

Miniaplikace v Effento

Výzva 30x během 30 dní

Cena bez DPH 9,90 EUR

Usnadněte si podnikání

V Effento najdete knihy a metodické pomůcky pro podnikatele, které vám pomohou dostat se dál rychleji a s menším úsilím. Jsou založeny na tisících business mentoringových sezení s podnikateli, jako jste vy. Nemusíte opakovat jejich chyby.